VIDEOKLIPET TJERA

Shqip Shqip

Po t'du

Jeta jem

Ti më nuk je

Rruga 22

Pa ty

Çift ty dua të kem

Engjëll dukesh ti

Një dhimbje mbete ti

Me heshtje mos më deno

Te vdes apo të pres

Festivali "Netet e Klipit Shqiptar"

Kenga "Pa ty" ne festivalin "Netet e Klipit Shqiptar" u shperblye si Videoklipi me i mire ne te gjitha kategorite, dhe mori cmimin e publikut.


Festivali “Zhurma Show”

Ne festivalin “Zhurma Show” kengetari Neki Emra me kengen dhe videoklipi “Pa Ty” , mori cmimin Best Interpret.